Najbardziej fascynującą rzeczą w życiu jest odkrywanie muzyki.

Najpierw słyszymy utwór w radiu, następnie poszukujemy płyty, później siadamy wygodnie w fotelu i cieszymy się jej pełnią. Tak się rodzi pasja.

Kolejny poziom emocji osiągamy podczas koncertu, na który zwykle musimy czekać bardzo długo. Szybko zaciekawiło nas jak wygląda to wszystko „od kuchni”, jak wygląda organizacja koncertów, czym zajmuje się impresariat muzyczny, agencja muzyczna. Odrobiliśmy pracę domową, zrobiliśmy odpowiedni „risercz” i ruszył nasz pierwszy impresariat artystyczny, który zorganizował wiele imprez z udziałem ludzi rozrywki. Tak zaczynaliśmy. Dawno temu. W sumie… to bardzo dawno temu. W cudownych i szalonych czasach studenckich.

Dziś istniejemy pod szyldem Agencja Muzyczna

Jesteśmy aktywną grupą młodych ludzi zajmującą się organizacją koncertów i eventów, oraz kompleksową obsługą wydarzeń kulturalnych (mamy impresariat kabaretowy, impresariat muzyczny). Nasze działania wspomagamy stworzonymi przez nas akcjami promocyjnymi w celu jak najlepszego wypromowania naszych projektów. Jako impresariat artystyczny realizujemy wszelkiego rodzaju happeningi związane z najbardziej znanymi wykonawcami muzyki, kabaretu i szeroko pojętej rozrywki polskiej i zagranicznej.

Nasza agencja koncertowa oferuje Państwu pomoc przez całą drogę realizacji wydarzenia i organizacji koncertu. Pomożemy Państwu wybrać odpowiedniego artystę, zrozumieć jego wymogi zakontraktowane w umowie oraz zrealizujemy działania związane z finalizacją całego wydarzenia. Nasz Impresariat artystyczny ma bardzo bogatą listę wykonawców i artystów.

Organizacja koncertów to nie wszystko…

Dobry Event trzeba jeszcze wypromować. Nasza agencja koncertowa zajmuje się również kompleksową obsługą promocyjną obsługiwanych przez nas wydarzeń. Doradzimy, wymyślimy i zrealizujemy. Na wysokim poziomie. Na serio.

Zgodnie z potrzebami naszych klientów doradzimy w jaki sposób podnieść jakość organizowanej imprezy. Wiemy, że śmiech udziela się w grupie, a nie przed telewizorem. Nasz impresariat kabaretowy i muzyczny zapewni najwyższej jakości rozrywkę przez całą noc. Dobierzemy odpowiednie atrakcje do Twojej imprezy. Znów na wysokim poziomie. Znów na serio.

Agencja Muzyczna skoncentrowana jest na całą muzykę.

Nie obcy nam są artyści grający jazz, jak i wykonawcy z pogranicza muzyki rock. Zajmujemy się organizacją koncertów jak i całych tras. Jesteś managerem? Masz zespół? Napisz do nas. Działamy kompleksowo. Od Ciebie wymagamy jedynie pojawienia się na własnym koncercie.

Zapraszamy do nas.
Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej.