Każdy z nas jest odkrywcą muzyki.
Najpierw napotykamy utwór w przestrzeni mediów, następnie poszukujemy wykonawcy, później siadamy wygodnie w fotelu, zakładamy słuchawki i cieszymy się pełnią poszukiwanej sztuki. Tak zostajemy fanami. Tak również było z nami.

Kolejny poziom emocji osiągamy podczas koncertu, na który zazwyczaj musimy czekać bardzo długo. Szybko zaciekawiło nas jak wygląda to wszystko „od kuchni”, jak wygląda organizacja koncertów, czym zajmuje się impresariat muzyczny, agencja muzyczna. Zadaliśmy sobie wiele pytań, zrobiliśmy odpowiedni „risercz” i ruszył nasz pierwszy impresariat artystyczny, który zorganizował setki imprez z udziałem ludzi rozrywki. Tak zaczynaliśmy. Dawno temu. W sumie… to bardzo dawno temu. W cudownych i szalonych czasach studenckich. Nauczyliśmy się podstaw, uparcie wykonaliśmy tytaniczną pracę i teraz dumnie możemy się chwalić – jesteśmy w tym dobrzy.

Dziś istniejemy pod szyldem Agencja Muzyczna.

Jesteśmy aktywną grupą doświadczonych ludzi. Współpracowaliśmy z największym gwiazdami z Polski jak i artystami z całego świata organizując eventy dla klientów w kraju i za granicą. Zajmujemy się kompleksową obsługą wydarzeń kulturalnych (mamy impresariat kabaretowy, impresariat muzyczny). Nasze działania wspomagamy dokładnie przemyślanymi i dobranymi akcjami promocyjnymi w celu jak najlepszego wypromowania naszych projektów. Jako impresariat artystyczny realizujemy wszelkiego rodzaju happeningi związane z najbardziej znanymi wykonawcami muzyki, kabaretu i szeroko pojętej rozrywki polskiej i zagranicznej.

Nasza agencja koncertowa oferuje Państwu pomoc przez całą drogę realizacji wydarzenia i organizacji koncertu. Pomożemy Państwu wybrać odpowiedniego artystę, zrozumieć jego wymogi zakontraktowane w umowie, oraz zrealizujemy działania związane z finalizacją całego wydarzenia. A lista doskonałych artystów jest bardzo długa. Chętnie wspomożemy naszym doświadczeniem i idealnie dobierzemy atrakcję muzyczną na Twoją imprezę. Nasz Impresariat artystyczny ma bardzo bogatą listę wykonawców i artystów. Przez lata obecności na rynku współpracowaliśmy z każdym.

Organizacja techniczna koncertów to nie wszystko… 

Jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę techniczną i świetlną wydarzenia. Jako część firmy TOP EVENT mamy dostęp do pełnego asortymentu scenicznego, nagłośnieniowego i świetlnego. W naszej karierze zrealizowaliśmy najbardziej skomplikowane ridery techniczne i oświetleniowe, kończąc z ogromnym sukcesem każdy powierzony nam projekt.

Dobry Event trzeba jeszcze wypromować. Nasza agencja koncertowa zajmuje się również kompleksową obsługą promocyjną obsługiwanych przez nas wydarzeń. Doradzimy, wymyślimy i zrealizujemy. Na wysokim poziomie. Na serio.

Zgodnie z potrzebami naszych klientów doradzimy w jaki sposób podnieść jakość organizowanej imprezy. Wiemy, że śmiech udziela się w grupie, a nie przed telewizorem. Nasz impresariat kabaretowy i muzyczny zapewni najwyższej jakości rozrywkę przez całą noc. Dobierzemy odpowiednie atrakcje do Twojej imprezy. Znów na wysokim poziomie. Znów na serio.

Agencja Muzyczna skoncentrowana jest na dobrą muzykę.

Nie obcy nam są artyści grający jazz, jak i wykonawcy z pogranicza muzyki rock. Zajmujemy się organizacją koncertów jak i całych tras. Jesteś managerem? Masz zespół? Napisz do nas. Działamy kompleksowo. Od Ciebie wymagamy jedynie pojawienia się na własnym koncercie.

Zapraszamy do nas.
Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej.