Video: zobacz prezentację
Skontaktuj się: +48 500 444 422
Napisz: biuro@topevent.pl
Polecamy: dźwięk, światło, scena – obsługa techniczna wydarzenia - www.StageON.pl

Roch Poliszczuk

Roch to twórca i kompozytor takich przebojów jak np. „WIDZĘ TO TAK” czy „MAM PLAN”.   Jednym słowem jeśli szukacie potężnej dawki pozytywnej muzyki to zdecydowanie znaleźliście swojego artystę.Jest również autorem piosenek śpiewanych przez wielu znanych artystów takich jak: Krzysztof Krawczyk, Brodka, Kabaret Neonówka. Półfinalista programu Must Be The Music (4xTAK). To Roch napisał tekst utworu „To co nam było“ zespołu RED LIPS promowanego w lato 2013 przez radia RMF, ESKA , RADIO ZET.

Kliknij w link poniżej- zobacz Rocha z zespołem w programie TVP2 –  Pytanie na śniadanie:

www.youtube.com/watch?v=9lndkI0YuN8&spfreload=10

Roch pisze piosenki które najczęściej są historiamii z życia wziętymi. To wynik obserwacji artysty połączony z sytuacjami których doświadczał. Wiele tekstów Rocha posiada drugie dno i często morał który potęguje siłe piosenek. Mianownikiem wspólnym są łatwo powtarzalne i wpadające w ucho melodyczne refreny, dzięki którym materiał Rocha szybko znajduje zwolenników zarówno wśród młodszych i bardziej dojrzałych odbiorców.

Koncerty – Ze względu na koncertowy charakter materiału chcemy przede wszystkim grać dla ludzi. Ci co znają muzykę Rocha doskonale wiedzą ze jego koncerty to zawsze gwarancja przeżycia czegoś wyjątkowego. Szukamy też wydawcy naszej nowej płyty którą zapowiadają utwory Nie namawiam i Na mumina stajl.

Poleć Nas: