Nasz Team | Agencja Muzyczna

Agencja Artystyczna – Team

Strona Główna » Agencja Artystyczna – Team

Mariusz
Art Director
biuro@topevent.pl

Muzyk, autor tekstów i kompozytor. Od zawsze związany ze sceną i branżą artystyczną. Profesjonalna Agencja Artystyczna to wynik jego pasji i zainteresowań. Człowiek do zadań specjalnych - źródło nieskończonej, pozytywnej energii. Pasjonat kajakarstwa górskiego.

Magdalena
Office Manager
biuro@topevent.pl

Jej dewizą i mottem dnia jest powiedzenie "dzień bez pracy dniem straconym". Zdecydowanie najbardziej aktywna i poukładana osoba z całej naszej grupy. Tytan pracy, ciężko przecenić jej rolę. Agencja Artystyczna bez Magdy to "okręt bez steru".

Adam
PR/Project Manager
biuro@topevent.pl

Optymista i wariat - zabiera się za rzeczy niemożliwe i na dodatek znakomicie mu to wychodzi. Na co dzień gitarzysta zespołu
(podobno polskiego towaru eksportowego) Tides From Nebula. Jak sam twierdzi "ciągle jeszcze nie zarobił pierwszego miliona".

Tomasz
Webmaster
biuro@topevent.pl

Najlepiej opisuje go zdanie "właściwy człowiek na właściwym miejscu". Słabo łowi ryby, ale na Web Design i Seo zna się jak mało kto.
Tomek jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach, oraz czynnym muzykiem. Właśnie dlatego Agencja Artystyczna jest jego drugim domem, w którym czuje się jak ryba w wodzie.

Michał
Graphic Designer
biuro@topevent.pl

Wulkan genialnych pomysłów. Absolwent NOEA University Multimedia Design Aalborg Denmark. Można rzec "pasja tworzenia w czystej postaci". Robi to, co inni w jego branży, tylko z drobnym wyjątkiem - profesjonalnie, 10x szybciej i nie trzeba się do niego modlić… Michu jest również muzykiem - w końcu to profesjonalna Agencja Artystyczna.

Współpraca
Dołącz do Nas !
biuro@topevent.pl

Jeśli czujesz się "trochę inny", kochasz to co robisz, uwielbiasz show biznes i potrafisz pracować kilka dni bez snu na jeden efekt, który trwa często niecałą minutę… - to najprawdopodobniej jesteś osoba, której zdjęcie powinno się znaleźć w tej zakładce.