Video: zobacz prezentację
Skontaktuj się: +48 500444422
Napisz: biuro@topevent.pl
Polecamy: dźwięk, światło, scena – obsługa techniczna wydarzenia - www.topevent.pl

Agencja eventowa

Profesjonalna agencja eventowa. Własny dział techniczny, natychmiastowy booking gwiazdy, obsługa prawna, zespół doświadczonych koordynatorów … wszystko to dostajecie Państwo podejmując współpracę z naszą agencją eventową. Nasza agencja eventowa jest w stanie dostarczyć Państwu dowolną technikę estradową, artystę, konferansjera czy atrakcje eventowe. Możemy stworzyć kompletny i indywidualny scenariusz pod Państwa wydarzenie. Posiadamy wiele urządzeń z zakresu nowoczesnej techniki estradowej oraz wyszkolony personel. Zapraszamy do zobaczenia prezentacji video. Na zapytania odpowiadamy natychmiast. 

Dlaczego nasza agencja to dobry wybór jeśli chodzi o obsługę eventów ? 

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Jesteśmy organizatorem różnych wydarzeń od przeszło dwudziestu lat. Na przełomie tego czasu każdorazowo wywiązaliśmy się z postawionych przed nami zadań. Nasza technika estradowa i obsługa techniczna imprez, spełnia oczekiwania wszelkich artystów i organizatorów imprez i wydarzeń. Posiadamy swój dział prawny. Jesteśmy elastyczni. Nie boimy się rozmawiać o trudnych etapach eventu jeszcze nim on sam się wydarzy. 

Jak wybrać dobrą agencję eventową? 

W brew pozorom proces wyboru dobrej i profesjonalnej agencji eventowej nie jest banalny. W pierwszym momencie powinniśmy postawić na referencje oraz komunikacje. Jeśli na starcie kontaktu z potencjalną agencją, która ma zorganizować Państwa event rodzą się problemy na tle braku komunikacji lub ta jest daleka od „dobrej”, to jest to pierwszy sygnał, iż należy szukać nadal… Często możemy zauważyć na forach wpisy w postaci „poszukuję dobrej agencji eventowej”. Pod postem pojawia się najczęściej kilkadziesiąt propozycji, które najczęściej umieszczają sami właściciele tych agencji eventowych… Prawda jest taka, że do dobrej agencji eventowej klienci zgłaszają się sami. Dobra agencja eventowa zazwyczaj nie szuka pracy a stara się zapanować nad nadmiarem zapytań ze strony klientów. Być może zabrzmi to co tu zostało napisane za nieco zuchwale, ale agencja TOP EVENT jeszcze nigdy nie wysłała nikomu oferty, kto by o nią sam nie poprosił. 

Czy obsługa techniczna eventu jest ważna?

Nie da się ukryć, że dobra obsługa techniczna eventu to jeden ze składowych sukcesu jakim jest udany event. Wynajem sceny, wynajem nagłośnienia, wynajem oświetlenia to dopiero początek i za razem wierzchołek góry lodowej w zakresie dopasowania techniki estradowej do wymogów artystów czy specyfikacji technicznej naszego wydarzenia. Nad wszystkim powinien zapanować dobrze przeszkolony i profesjonalny personel. 

Co zrobić by nasz event był udany? 

Zadzwońcie do nas 🙂 …

Zapraszamy do kontaktu i oferty:

Agencja eventowa kontakt:

 https://www.topevent.pl

 

Poleć Nas: