Skontaktuj się: +48 504250900
Napisz: jedrek@topevent.pl
Polecamy: dźwięk, światło, scena – obsługa techniczna wydarzenia - www.topevent.pl

Lanberry kontakt

Koncert Lanberry?  zadzwoń: +48 504250900 lub napisz: jedrek@topevent.pl

 Nasza agencja muzyczna jest wyjątkowa, ponieważ reprezentuje i współpracuje z wieloma utalentowanymi i znanymi artystami z różnych gatunków muzycznych. Posiadamy w swoim portfolio najlepszych wykonawców, od wschodzących gwiazd po doświadczonych artystów, którzy zawsze zapewniają niezapomniane wrażenia swoim fanom. Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem koncertu jednej z naszych artystek, takiej jak Lanberry, skontaktuj się z nami. Jesteśmy zawsze gotowi, by pomóc i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy zajmą się każdym szczegółem, aby zorganizować dla Ciebie wyjątkowy koncert. Możesz mieć pewność, że koncert Lanberry będzie zorganizowany szybko i sprawnie, a jej występ pozostanie w pamięci na długo. Jeśli są Państwo zainteresowani występem gwiazdy, nasza agencja zajmie się wszytkim od początku do końca. Od rezerwacji gwiazdy, po umowę oraz zapewnienie odpowiedniej techniki estradowej, aż po pełną koordynację wydarzenia. Dysponujemy własnym działem prawnym oraz gronem specjalistów, którzy pomogą Państwu szybko i bez zbędnego zamieszania, zarezerwować gwiazdę.

Organizacja koncertu Lanberry

Dla mało wprawionych osób organizacja koncertu gwiazdy może się wydawać czymś skomplikowanym, ale nie dla naszego teamu. Zazwyczaj potrzebujemy kilku godzin by przygotować Państwu kompletną ofertę dotyczącą występu gwiazdy oraz kompletnej obsługi technicznej wydarzenia.

Informacje o Lanberry

Lanberry to polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Jej kariera rozpoczęła się w 2014 roku, kiedy zaczynała publikować swoje utwory na platformie YouTube. Szybko zdobyła popularność dzięki swoim unikalnym głosem i oryginalnym tekstom.
Jej debiutancki album “Ostatni most” ukazał się w 2016 roku i spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony publiczności i krytyków. Album zawierał takie przeboje jak “Nieznajomy” czy “Śmierć w bikini”.
Lanberry jest znana z intymnego i osobistego stylu swoich tekstów, które często opierają się na jej osobistych doświadczeniach. Jej piosenki są pełne emocji i skupiają się na takich tematach jak miłość, przyjaźń, samotność, a także na trudnych kwestiach takich jak depresja czy brak akceptacji.Popularność utworów przyniosła artystce wiele prestiżowych wyróżnień. W jednym z wywiadów dotyczących Lanberry i jej występu w The Voice of Poland, Baron zapytany o to czy pamięta kiedy po występie Lanberry stała i kiedy nikt z jurrorów się nie odwrócił? odpowiedział:  „Pamiętam doskonale… pamiętam, że powiedziałam wtedy do niej: Lanberry, mam nadzieję, że wrócisz tutaj a jak już wrócisz to zasiądziesz na złotym tronie. Chwilę później, wróciła do programu jako uczestniczka i jako trener przyszłych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W krótkim czasie w programie The Voice of Poland, Lanberry podbiła serca widzów w całej Polsce. Mało kto wie, że LANBERRY jest bardzo utalentowaną songwritereką. Jest np. współautorką utworów: Anyone I Wantto Be Roksany Węgiel oraz Superhero Viki Gabor. 

Jak naprawdę nazywa się Lanberry? 

Czy wiedzieliście, że prawdziwe imię i nazwisko Lanberry to Małgorzata Uścisłowska? Gwiazd uznała, że jej prawdziwe imię i nazwisko będzie trudne do zapamiętania i nie będzie łatwe do skojarzenia. Ponieważ Lanberry uwielbia języki obce to z łatwością wymyśliła swój pseudonim LANBERRY, który do niej przywarł.

Poleć Nas: