Skontaktuj się: +48 500444422
Napisz: biuro@topevent.pl

Wokalistka, influenserka oraz blogerka modowa. Artystka młodego pokolenia współpracująca ze światowej sławy producentami. Jej każdy koncert to wizualno taneczne wydarzenie. 

Kontakt w sprawie organizacji koncertu: 

iwona@topevent.pl  kom: +48664083183 

Jak mogę zorganizować koncert Margaret? 

Margaret to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która zyskała uznanie dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi i wokalnym umiejętnościom. Organizacja koncertu Margaret może być wyzwaniem dla wielu organizatorów, ale z naszą agencją jest to bardzo proste. Zapewniamy pełną opiekę prawną, techniczną i logistyczną całego przedsięwzięcia, dzięki czemu organizacja wydarzenia jest kompleksowa i bezproblemowa.

Margaret to artystka, która cieszy się ogromną popularnością w Polsce i za granicą. Jej utwory to połączenie różnych stylów muzycznych, od popu i muzyki elektronicznej po rock i hip-hop. Margaret jest nie tylko utalentowaną wokalistką, ale także autorką tekstów i projektantką mody.

Z naszą agencją możesz mieć pewność, że organizacja koncertu Margaret przebiegnie bez żadnych problemów. Zapewniamy kompleksową obsługę techniczną, oświetleniową i nagłośnieniową całego wydarzenia, a także pełną logistykę oraz opiekę prawną.

Koncert Margaret to gwarancja wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Nasza agencja jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie organizacji wydarzenia, aby zagwarantować jego sukces. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej o organizacji koncertu Margaret i naszej ofercie.

 

informacje o Margaret

Margaret to polska artystka, która swoją karierę zaczynała jako modelka i projektantka mody, ale szybko zdecydowała się skupić na muzyce. Jest piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów wielu popularnych utworów, które zdobyły wiele nagród i wyróżnień w Polsce i za granicą. Jej muzyka to połączenie różnych gatunków, w tym popu, dance, electro i rocka. Margaret słynie z energicznych i widowiskowych występów, a jej teledyski są często porównywane do produkcji hollywoodzkich.

Margaret to aktualnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek Polskiej sceny muzycznej.

Ciekawostki o Margaret

Margaret to polska piosenkarka i autorka tekstów, która wzbudza zainteresowanie swoją barwną osobowością i muzyką. Oto kilka ciekawostek na temat tej artystki:

  1. Margaret urodziła się w 1991 roku w Stargardzie Szczecińskim jako Małgorzata Jamroży.
  2. Z wykształcenia jest projektantką mody i w młodości pracowała jako modelka.
  3. W 2013 roku wzięła udział w programie X Factor, gdzie zajęła drugie miejsce. To był jej debiut w telewizji.
  4. Jej pierwszy singiel „Thank You Very Much” stał się hitem w Polsce i poza granicami kraju. Utwór zdobył status platynowej płyty w Polsce i został zauważony przez zagraniczne media.
  5. Reżyserem i pomysłodawcą klipu do utworu „Thank You Very Much” był Chris Marrs Piliero, który wcześniej pracował m.in. z takimi popularnymi wykonawcami jak Kesha oraz Britney Spears.
  6. Klip nagrywany był w Los Angeles, a jego fabuła to pastisz kultowej amerykańskiej telenoweli „Dynastia”.
  7. W 2016 roku Margaret reprezentowała Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji. Jej utwór „Cool Me Down” zyskał popularność w Europie, a sama artystka zaprezentowała się w widowiskowym stroju projektu Macieja Zienia.
  8. Margaret zdobyła wiele nagród muzycznych, m.in. Europejską Nagrodę Muzyczną MTV dla Najlepszego Polskiego Artysty w 2016 roku oraz Nagrodę Fryderyka w kategorii Album Roku Pop w 2019 roku za płytę „Gaja Hornby”.
  9. W 2021 roku Margaret zapowiedziała wydanie nowego albumu, który ma być mieszanką różnych stylów muzycznych. Artystka zdradziła, że nagrywała go na całym świecie, m.in. w Los Angeles, Tokio i Paryżu.
  10. Margaret słynie z ekscentrycznego stylu i zamiłowania do wyrazistych fryzur i makijażu. Jej stylizacje często są porównywane do artystów z lat 80. i 90. XX wieku, a sama artystka uważa, że inspiruje się w sztuce, modzie i kulturze popularnej.

Poleć Nas: